KLUBBEN / KOMITÉER

2017-2018

Programkomité:

2016-2017


Programkomité:
Leder:             Yngve Øhrbom
Medlem

  • Grim Blekastad
  • Steinar Bjørnstad
  • Kari Amundsen Bråten
  • Asbjørn Rønning
  • Finn Egil Sandmo
  • Jørgen Underthum

Festkomité:
Leder:           Kari Støverud Hansen   
Medlem:     

  • Arne Knapperholen
  • Liv Nybakk
  • Tone Wessel

Rotary Foundation komité:
Leder:           Rune Andersen

Medlem:     

  • Birgitta Andreassen
  • Olaf Høiby
  • Trond Soløst

Medlem- og rekrutteringskomité:
Leder:             Audun Johnsen

Medlem:     

  • Thor Espen Bråthen
  • Jørn Haagenrud
  • Jens Petter Aalborg

Opplæring- og kommunikasjonskomité:
Leder:             Ronald Andersen

Medlem:     

  • Ole Theodor Holth
  • Hans L. Sand 

Samfunnsprosjekt komité:
Leder:             Henrik Tronbøl

Medlem:     

  • Jon Haagenrud
  • Tor Skogbakken
  • Geir Stenerud
  • Victor Strand

Ungdomsutvekslings komité:
Leder:             Bente Akre

Medlem:     

  • Birgitta Andreassen v/behov

Referat komité:

Leder:             Heidi Vestvold
Medlem:     

  • Bente Akre
  • Audun Johnsen
  • Finn Egil Sandmo
  • Tone Wessel

2015-2016

Programkomité:
Leder:             Berit Sætre/Kari Amundsen Bråten
Medlem:     

  • Grim Blekastad
  • Asbjørn Rønning
  • Finn Egil Sandmo
  • Jørgen Underthum
  • Yngve Øhrbom

Festkomité:
Leder:             Steinar Bjørnstad
Medlem:     

  • Kari Støverud Hansen
  • Arne Knapperholen
  • Liv Nybakk

Rotary Foundation komité:
Leder:           Rune Andersen
Medlem:     

  • Birgitta Andreassen
  • Olaf Høiby

Medlem- og rekrutteringskomité:
Leder:             Audun Johnsen
Medlem:     

  • Venke Gjørven
  • Arne Sveen
  • Jens  Petter Aalborg

Opplæring- og kommunikasjonskomité:
Leder:             Ronald Andersen
Medlem:     

  • Hans L. Sand
  • Berit Sætre

Samfunnsprosjekt komité:
Leder:             Henrik Tronbøl
Medlem:     

  • Jon Haagenrud
  • Tor Skogbakken
  • Geir Stenerud

Ungdomsutvekslings komité:
Leder:             Bente Akre
Medlem:     

  • Birgitta Andreassen v/behov

Referat komité:

Leder:             Heidi Vestvold
Medlem:     

  • Kari S. Hansen
  • Jon Haagenrud
  • Audun Johnsen


2014-2015

Programkomité:
Leder:             Steinar Bjørnstad
Medlem:     

  • Henrik Tronbøl
  • Tor Skogbakken
  • Jens Petter Aalborg 

Festkomité:
Leder:             Liv Nybakk og Birgitta Andreassen
Medlem:     

  • Asbjørn Rønning
  • Tor Skogbakken
  • Jens Petter Aalborg 

Rotary Foundation komité:
Leder:             Tone Wessel
Medlem:     

  • Olaf Høiby
  • Jørgen Underthun
  • Kari Bråthen

Medlem- og rekrutteringskomité:
Leder:             Audun Johnsen
Medlem:     

  • Finn Egil Sandmo
  • Jon Haagenrud

Opplæring- og kommunikasjonskomité:
Leder:             Ronald Andersen
Medlem:     

  • Hans L. Sand
  • Berit Sætre
  • Tone Wessel (ved behov)

Samfunnsprosjekt komité:
Leder:             Arne Sween
Medlem:     

  • Ola Tangen
  • Arne Knapperholen
  • Tor Skogbakken (ved behov)

Ungdomsutvekslings komité:
Leder:             Kari S. Hansen
Medlem:     

  • Birgitta Andreassen
  • Bente Akre
    2018-2019                           

Sosiale medier

Møteinformasjon

Møtested: Milepelen
Adresse: Kirkevegen 10
Postnummer: 2120
Sted: Sagstua
Land: NO
Møtedag: Tirsdag
Møtetid: 19:00:00
Møtespråk: no

Les mer



rotary lenker

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

NORFO - Rotary RSS

Loading RSS...

District - Rotary RSS

Loading RSS...